Serwis agencyjny
Sobota, 15 grudnia 2018 
17:34
Sobota, 15 grudnia 2018 
17:34

Reklama

Katolicka Agencja Informacyjna oferuje powierzchnie reklamowe w branżowych, płatnych serwisach agencyjnych KAI i Audio KAI, na ogólnodostępnych, popularnych portalach informacyjnych eKAI.pl i dziedzictwo.ekai.pl, a także w tygodnikach „Wiadomości KAI” i „Życie Kościoła”.

Specyfika działalności KAI, jako jedynej w Polsce religijnej agencji prasowej sprawia, że nasze serwisy cieszą się dużym zainteresowaniem ludzi aktywnie zaangażowanych w przeżywanie swojej wiary. To osoby duchowne i świeckie, dla których ważne są chrześcijańskie wartości i styl życia.

 

Serwisy internetowe

Sprzedaż kampanii reklamowych na portalach Katolickiej Agencji Informacyjnej dokonuje się najczęściej w oparciu o model CPM (Cost per Mille), w którym jednostką rozliczenia jest 1000 emisji danej reklamy internetowej. W celu zamieszczenia reklamy na stronach KAI, prosimy o kontakt z Działem Marketingu. Profesjonalna i życzliwa obsługa dostosuje pakiety ofertowe do oczekiwanych wyników kampanii reklamowej.

REKLAMA DISPLAY
Nazwa Format Położenie Koszt za tys. odsłon
Billboard 750×100 góra strony 50 PLN
Double Billboard 750×200 góra strony 80 PLN
eKAI Billboard 1170×100 powyżej „Wiadomości”
+ pod artykułem
90 PLN
Medium Rectangle 300×250 prawa strona 60 PLN
Half Page 300×600 prawa strona 80 PLN
Leaderboard 960×250 dół strony 70 PLN
Dodatkowe usługi
projektowanie reklamy – jpg/png od 300 PLN
projektowanie reklamy – html5 od 400 PLN

Do powyższych cen należy dodać podatek VAT.
Kampanie realizowane są powyżej 10 tys. odsłon.

 

Tygodnik „Wiadomości KAI”

„Wiadomości KAI” to branżowy, dostępny wyłącznie w prenumeracie cotygodniowy biuletyn informacyjny, którego odbiorcami są duchowni Kościoła katolickiego w Polsce, członkowie wspólnot i ruchów kościelnych, parafii i rad parafialnych, a także osoby mocno zaangażowane w życie religijne. Wersje drukowane i elektroniczne pisma prenumerowane są przez ok. 3 tys. parafii.

Wysoki poziom merytoryczny publikowanych tekstów, jak i dokładne określona grupa odbiorców sprawia, że kampanie realizowane na łamach czasopisma, odnoszą dużą skuteczność.

REKLAMA W TYGODNIKU „WIADOMOŚCI KAI”
IV strona okładki – kolor, kreda
cała strona 2 500 zł
1/2 strony 1 500 zł
II i III strona okładki – kolor, kreda
cała strona 2 000 zł
1/2 strony 1 200 zł
Środek – czarno-biały, offset
moduł 60 mm/90mm 800 PLN
pozostałe formaty do uzgodnienia
Dodatkowe
insert do uzgodnienia

 

Tygodnik „Życie Kościoła”

„Życie Kościoła” to jedyna w Polsce gazeta wydawana w formie plakatu do gablot parafialnych. Dzięki temu zasięg każdego egzemplarza wzrasta tysiąckrotnie, gdyż trafia do ludzi, którzy wchodzą do kościoła.

REKLAMA W TYGODNIKU „ŻYCIE KOŚCIOŁA”
cała strona 6 000 PLN
moduł podstawowy – 174/174 mm 3 000 PLN
pozostałe formaty do uzgodnienia

 

Dobra książka / Dobry film

„Dobra książka” i „Dobry film” to oferty reklamowe przygotowane specjalnie dla wydawców, producentów i dystrybutorów. Pakiet ten pozwala dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców i wypromować filmowe i książkowe nowości.

Pakiet reklamowy „Dobra książka” i „Dobry film” zawsze dostosowywany jest do indywidualnych oczekiwań wydawcy. Kampania, realizowana najczęściej przez okres 30. dni, może uwzględniać m.in. emisję bannerów na portalach internetowych i w tygodniku „Wiadomości KAI”, artykuły sponsorowane oraz emisję materiałów promocyjnych za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Szczególnie dedykowane wydawcom i dystrybutorom są spójne z koncepcją portalu eKAI.pl i popularne wśród jego czytelników sekcje „Dobra książka” i „Dobry film”, dostępne na stronie głównej portalu eKAI.

Szczegółowych informacji na temat oferty udziela Dział Marketingu KAI.

 

Artykuł sponsorowany

Artykuł sponsorowany to forma subtelnej reklamy, która polega na publikacji profesjonalnego artykułu zawierającego wartościową treść dla czytelnika. Dzięki zamieszczeniu informacji, linków, czy grafik pozwala bezpośrednio odpowiedzieć na zainteresowanie czytelnika. Materiał może być adresowany zarówno do odbiorców płatnego serwisu agencyjnego, otwartego portalu eKAI.pl, a także branżowych tygodników „Wiadomości KAI” i „Życie Kościoła” oraz codziennego Internetowego Dziennika Katolickiego, dystrybuowanego do kilkunastu tysięcy duchownych w Polsce i za granicą.

Zgodnie z treścią ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji artykuł opatrzony jest informacją „sponsorowane”.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
opracowanie artykułu (w oparciu o dostarczone materiały) od 250 PLN
EMISJA
Portal eKAI.pl 300 PLN
Portal eKAI.pl i Serwis agencyjny KAI 500 PLN
Tygodnik „Wiadomości KAI” 400 PLN
Tygodnik „Życie Kościoła” do uzgodnienia
Internetowy Dziennika Katolicki / mailing od 300 PLN

 

Media społecznościowe

W ofercie KAI znajduje się również dystrybucja informacji za pośrednictwem profili w najpopularniejszych mediach społecznościowych. Dzięki dynamice prowadzonych profili nasze treści docierają do kilkuset tysięcy odbiorców Facebooka, oraz kilkudziesięciu tysięcy użytkowników Twittera i Instagrama. Szczegółowych informacji na temat oferty społecznościowej udziela Dział Marketingu KAI.

Kontakt

 

 Katolicka Agencja Informacyjna
Dział Sprzedaży i Marketingu

 

Skwer Kard. S. Wyszyńskiego 9, 01-015 Warszawa

tel: +48 22 838 80 63, fax: +48 22 635 45 35

mail: marketing[at]ekai.pl, prenumerata[at]ekai.pl

 

Małgorzata Starzyńska

Manager PR, kierownik działu

tel: +48 22 838 80 63, mail: malgorzata.starzynska[at]ekai.pl

Anna Mirkiewicz

Specjalista ds. marketingu i sprzedaży

tel: +48 22 838 80 63, mail: a.mirkiewicz[at]ekai.pl

 

 
 

Twitter - śledź nas